Podwodny Świat w Galerii Wisła

Multimedialne elementy o łącznej wadze dwóch i pół tony, niemal 80 m2 zajmowanej powierzchni – imponująca wystawa w Galerii Wisła.

 

 
 

W dniach od 4 do 20 maja na terenie Galerii Wisła w Płocku stanie niezwykła wystawa edukacyjna „Tajemnice podwodnego świata”. Przeznaczona będzie dla najmłodszych klientów Centrum Handlowego. Wystawa składać się będzie z czterech imponujących swym wyglądem oraz zastosowaną technologią elementów: „Batyskaf”, „Rafa i głębiny”, „Wrak” oraz „Quiz”. Każdy element jest edukacyjną oraz multimedialną atrakcją, do której oglądający będą mogli wejść i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu zarówno biologii, fizyki, jak i historii.

W szkołach w Płocku oraz regionie trwają już zapisy dla grup zorganizowanych (numer telefonu: 24 363 33 00). Indywidualni zwiedzający będą na bieżąco gromadzeni w grupach, które co 20 minut będą odkrywać tajemnice podwodnego świata, w godzinach od 9:00 do 20:45. Zwiedzenie całej wystawy zajmie około 50 minut. Mali odkrywcy otrzymają na pamiątkę dyplom. Będzie również można wykonać pamiątkowe zdjęcia na tle atrakcji.

Wystawa „Tajemnice podwodnego świata” jest projektem, który dopiero niedawno miał swoją premierę w Polsce. Galeria Wisła w Płocku jest jednym z pierwszych miejsc goszczących wystawę. Wstęp jest wolny. Równolegle z multimedialną wystawą Galeria Wisła – we współpracy z Centrum Nurkowym Moby Dick – przygotowała wystawę zdjęć z podwodnych wypraw, a w weekendy odbywać się będą pokazy sprzętu do nurkowania. Na klientów galerii czeka również konkurs: wystarczy zrobić zakupy na minimum 50zł i wypełnić kupon konkursowy, aby wygrać jeden z dwóch kursów nurkowania dla początkujących OWD SSA.

Galeria Wisła mieści się w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Dojazd do Galerii Wisła nie może być prostszy – podwójne pasma drogowe w każdym kierunku. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

Źródło: Galeria Wisła Płock

Skomentuj

comments