Płock Biega

Zapraszamy do udziału w płockiej edycji biegu „Polska Biega”. Weekend „Polska Biega” zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania trwają!

 Zawodnicy powoli wchodzą w ostatnią fazę przygotowań do startu. 18 – 20 maja cała Polska pobiegnie razem dzięki zaangażowaniu samorządów z całej Polski! W tym roku w do akcji przystąpiło aż 621 miejscowości. Celem akcji „Polska Biega” jest upowszechnianie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia poprzez bieganie.

Płocka edycja biegu odbędzie się w niedzielę 20 maja 2012 r. nad Zalewem Sobótka.

Start zaplanowany jest na godz. 10. Zapisy do biegu odbędą się w dniu startu w godzinach: 9:00 – 9:50 (miejsce startu). Wszyscy uczestnicy pokonają dystans 3 km. Start i meta usytuowane będą w pobliżu plaży nad Sobótką.

Uczestników „Polska Biega” czeka nie lada niespodzianka. Organizatorzy Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy ufundowali bezpłatny Pakiet Startowy VIP. Po biegu odbędzie się losowanie podczas którego zostanie wylosowany jeden szczęśliwiec, który otrzyma voucher o wartości 150 złotych. Voucher upoważnia do startu w jednym lub paru biegach organizowanych w ramach Festiwalu. Całe wydarzenie odbywa się 7-9 września w Krynicy.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments