Reggaeland Promo Tour

W kolejny weekend rusza trasa koncertowa zapowiadająca Reggaeland.

 
 
Jej headlinerem będzie zespół Eastwest Rockers. Jest to formacja, ktróra powstała w 2004 roku i łączy jamajski styl i polski klimat. Zagra także czołówka polskich DJ-ów reggae.

Trasa rozpocznie się 22 czerwca w łódzkim OFF Piotrkowska Center, dzień później odwiedzi Warszawę (Miasto Cypel), natomiast 24 czerwca zawita na Rynek Staromiejski w Toruniu.

W pierwszy weekend lata, podczas Reggaeland Promo Tour zaprezentują się też DJ-e z sound systemami: Kuba 1200 i Junior Stress. Kuba 1200 miksuje jamajski dancehall i reggae z amerykańskim brzmieniami hip hopowymi. Muzycy zagrają jamajskie oraz polskie brzmienia przeplatane muzyką artystów występujących na Reggaelandzie 2012.

Imprezy w Toruniu, Łodzi i Warszawie to przedsmak wielkiego święta reggae i dancehallu, które odbędzie się 6-7 lipca w Płocku. Podczas dwudniowej imprezy zagrają m.in. takie gwiazdy jak Gentlemanem, Elephant Man, J Boog, Chris Martin, czy Skarra Mucci. Poza zagranicznymi wykonawcami festiwalowy line-up zasilą muzycy z polskiego świata regggae i dancehallu. Wystąpią m.in. Pablopavo i Praczas,Vavamuffin, DAAB, czy Dancehall Masak-Rah. W sumie pojawi się ponad 40 składów.

Wstęp na koncerty Reggaeland Promo Tour jest bezpłatny.

 

Poniżej przedstawiamy program trasy:

22 czerwca – Łódź

OFF Piotrkowska Center

ul. Piotrkowska 138/140

www.facebook.com/OFFPiotrkowska

godz. 16.00 – 21.00

 

23 czerwca – Warszawa

Miasto Cypel

ul. Zaruskiego 6 (Port Czerniakowski)

www.miastocypel.eu

godz. 17.00 – 22.00

 

24 czerwca – Toruń

Rynek Staromiejski

godz. 14.00 – 20.30

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments