Poznaj trasę I Półmaratonu Dwóch Mostów

Do zawodów pozostał jeszcze miesiąc, a lista zawodników powiększa się każdego dnia.

 Przypominamy, że w niedzielę 16 września odbędzie się w Płocku premierowa edycja Półmaratonu Dwóch Mostów. Nadal prowadzona jest rejestracja do biegu. W tej chwili na liście startowej widnieją już 283 nazwiska z całej Polski.

Limit zawodników w półmaratonie wynosi 500 osób, więc zachęcamy niezdecydowanych do jak najszybszego wypełnienia formularza rejestracyjnego. Warto zapisać się już teraz i wnieść opłatę startową. Do 7 września obowiązuje stawka wpisowego w wysokości 30 złotych. W ostatnim tygodniu przed półmaratonem opłata wzrasta do 80 złotych. Osoby, które zapiszą się w przeddzień lub w dniu zawodów zapłacą startowe w wysokości 100 zł.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Półmaratonie Dwóch Mostów na biegowy rekonesans po trasie zawodów. Wspólny trening odbędzie się dokładnie 3 tygodnie przed startem półmaratonu. Zbiórka o godz. 9.45 w niedzielę 26 sierpnia na Starym Rynku. Na trasę ruszamy punktualnie o godz. 10.

Uczestnicy w towarzystwie trenera „Płockiej Ścieżki Biegowej” pokonają lekkim truchtem jedną pętlę półmaratonu, czyli około 13 km. Na trasie przyszli zawodnicy zobaczą, gdzie znajdują się punkty: 5 km, 10 km, 15 km i 20 km. Dowiedzą się także, gdzie rozmieszczone będą tzw: bufety z wodą i napojami energetycznymi oraz gdzie będzie stał zegar elektroniczny.

Najważniejszym atutem wspólnego treningu będzie zapoznanie się z konfiguracją trasy. Dzięki tej wiedzy uczestnicy będą wiedzieli, jak się przygotować do półmaratonu i jaką taktykę obrać na sam start.

Zapraszamy do udziału we wspólnym treningu oraz I Półmaratonie Dwóch Mostów.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments