Koncert charytatywny dla Julki

28 września o godzinie 17 w płockim AMFITEATRZE wystąpią: Don Vasyl, VOX JUVENTUTIS – chór PWSZ, quartet wokalny POSITIVE VIBRATIONS oraz Zespół Pieśni i Tańca WISŁA.

 Będzie też pokaz mody firmy „Souffle”. Wszyscy zagrają dla nieuleczalnie chorej Julki.

Julka Pietrzak ma 10-lat. Choruję na bardzo rzadką, ciężką i nieuleczalną chorobę genetyczną pn. Rybia Łuska Pęcherzowa, która polega na nadmiernym i nieprawidłowym rogowaceniu naskórka. Odpowiednia pielęgnacja i leczenie mogą złagodzić objawy choroby, jednak trzeba terapię stosować do końca życia.

Centrum Informacji Turystycznej (Stary Rynek) prowadzi sprzedaż cegiełek, w kwocie 20 zł, które uprawniają do wstępu na koncert.

Dochód ze sprzedaży cegiełek będzie przeznaczony na dalsze leczenie dziewczynki. W organizacji koncertu małej Julii i jej mamie pomagają, nieodpłatnie. płockie firmy i instytucje, tj. Drukarnia Mediakolor (poligrafia), OPTiS (scenotechnika), firma Souffle (pokaz mody) oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (amfiteatr, sprzedaż cegiełek). Za część artystyczną odpowiadają: Zespół Pieśni i Tańca WISŁA, VOX JUVENTUTIS – chór Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz quartet wokalny POSITIVE VIBRATIONS.

Za organizacje zbiórki publicznej odpowiedzialny jest Komitet do przeprowadzenia zbiórki publicznej z siedzibą w Płocku przy ul. Tumskiej 9. Więcej o Julce i jej zmaganiach można przeczytać na stronie: pomagamyjulce.pl

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments