Nabór do Mustangów

Nabór do zespołu odbędzie się w dwóch terminach. Staraliśmy się tak dopasować dni, aby każdy bez przeszkód mógł spróbować swoich sił i dołączyć do drużyny.

 Szukamy wszystkich, którzy chcą związać swoje życie z futbolem amerykańskim i tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Każdy może przyjść, zobaczyć i spróbować. W moim przypadku futbol jest jak „dobry narkotyk” – dłużej grasz tym trudniej przestać. A jak będzie z Tobą?

Obecnie w drużynie pozostało 15 zawodników i rozpoczynamy budowanie zespołu od podstaw. Ponad połowa zespołu opuściła, bądź już za kilka dni, gdy rozpocznie się nowy rok akademicki, opuści Płock, by kontynuować naukę w większych miastach takich jak Warszawa, Trójmiasto, Poznań. Z tego co mi wiadomo, część z nich będzie próbowała dostać się do drużyny Mistrza Polski Seahawks Gdynia oraz vicemistrza Polski Warsaw Eagles. Zmianie uległ także skład trenerski. Pawła Kęsego zastąpi Jarosław Garwacki a pomagać mu będą Mariusz Gajewski i Maciej Łebkowski. Za odpowiednie przygotowanie fizyczne zespołu ponownie odpowiedzialni będą trenerzy z siłowni „Pure”.

Wymagania:

Wiek – 15+

Waga – bez znaczenia

Siła – bez znaczenia

Chęci – konieczne by „coś” osiągnąć

KAŻDY MYŚLI ŻE TEN SPORT JEST DLA WIELKICH FACETÓW, NIC MYLNEGO! TEN SPORT JEST DLA KAŻDEGO KTO MA SERCE DO WALKI!!!

Miejskie Centrum Sportu
Stadion Miejski ul. Sportowa 3
25.09.12 (wtorek) GODZINA 17.30
29.09.12 (sobota) GODZINA 15.00

Źródło: Paweł Chlebny
Mustangs Płock

Skomentuj

comments