Mustangs Płock – Kraków Kings na stadionie miejskim

must6-1323 czerwca o godzinie 13:00 na stadionie miejskim odbędzie się mecz Mustangs Płock – Kraków Kings.

Jest to ostatni mecz w sezonie, niestety mimo wzmocnień z Serbii nie udało nam się awansować do fazy play-off. Niedzielne spotkanie jest meczem rewanżowym i koniecznie chcemy je wygrać. Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Kings 38:15. Tym razem zamierzamy przywitać zespół z Krakowa na naszym terenie i udowodnić że potrafimy grać w football. Zapełnijmy wspólnie w niedzielne południe cały stadion, a gwarantuje że nikt nie będzie się nudził! Emocje gwarantowane.

Łukasz Pietrzak – runningback (biegacz, zawodnik formacji offensywnej, ataku) oraz vice prezes stowarzyszenia:
“Gorąco zapraszam wszystkich tych, którzy zarówno widzieli jak i nie widzieli meczu futbolu amerykańskiego. Zapewniam, że emocje jakie rodzi ten sport na żywo pozostają na długo. Jest to ostatni nasz mecz w tym sezonie, trzeba wykorzystać tą szansę i wspomóc nas gorącym dopingiem na własnym terenie. Zmierzymy się z drużyną Kraków Kings, jest to wymagający przeciwnik z którym mieliśmy już okazję spotkać się w tym sezonie. Nie interesuje nas nic innego poza wygraną, zwłaszcza, że to dla nas mecz rewanżowy. Zaraz po meczu zaczynamy cykl rekrutacji, które liczę, że obficie wzmocnią szeregi płockich Mustangów. Wszystkich potencjalnych kadetów zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na facebook’u :https://www.facebook.com/MustangsPlock?fref=ts. Oczywiście udział w tegorocznych rozgrywkach zawdzięczamy miastu Płock, które wspiera nas finansowo.”

Dla kibiców przygotowaliśmy naprawdę mnóstwo atrakcji, konkursów oraz oprawe meczową jakiej jeszcze na naszych spotkaniach nie było. Wstęp jest darmowy.

Źródło: Mustangs Płock

Skomentuj

comments