Audioriver nominowany do UK Festival Awards 2012

Z radością donosimy, że zostaliśmy właśnie nominowani do prestiżowych UK Festival Awards!

 Audioriver jest jedynym polskim eventem, który znalazł się w kategorii Najlepszy Festiwal Zagraniczny. Decyzja, kto zwycięzy należy do Was, a głosowanie trwa do 31 października.

Audioriver mierzy się z 31 festiwalami z 20 krajów, a wśród nominowanych są takie legendy, jak Burning Man (USA), Exit (Serbia), Roskilde (Dania), Sziget (Węgry) czy Tomorrowland (Belgia). Bardzo się cieszymy, że znów zostaliśmy uznani przez jury UK Festival Awards. To m.in. przez takie wydarzenia Audioriver jest coraz częściej odwiedzany przez zagranicznych miłośników dobrej elektroniki. W tej chwili z 27 tysięcy naszych fanów na Facebooku, aż 5 tysięcy jest spoza Polski. Ponad tysiąc jest właśnie z Wielkiej Brytanii.

Gorąco zachęcamy do wsparcia nas w kategorii Best Overseas Festival: www.festivalawards.com/vote

Wy także możecie zdobyć nagrodę – dla głosujących przewidziane są podwójne bilety VIP na wszystkie festiwale, które wygrają w swoich kategoriach oraz iPad 3.

UK Festival Awards to przedsięwzięcie Festival Awards, czyli organizacji, która od kilku lat nagradza najważniejsze eventy muzyczne na świecie. W ostatnich dwóch edycjach, w kategorii Najlepszy Festival Zagraniczny zwyciężyły świetnie znane Snowbombing z Austrii i Outlook z Chorwacji.

Źródło: www.audioriver.pl

Skomentuj

comments