Płock w Unii Europejskiej

Z radością informujemy, iż Pani Jolanta Hibner, Poseł do Parlamentu Europejskiego wyraziła zgodę na kontynuację naszej współpracy zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

 To dla nas niezwykle ważne, by przybliżyć młodym mieszkańcom Płocka możliwości, jakie daje przynależność do Unii Europejskiej. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż ich praca nad tą tematyką będzie nagrodzona niezapomnianą wycieczką do Parlamentu Europejskiego – miejsca, w którym podejmowane są decyzje tak ważne dla Państw należących do wspólnoty. Podobnie jak w roku ubiegłym organizujemy konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Termin nadsyłania prac jest bardzo bliski, ale nagroda niezwykle atrakcyjna, więc warto dołożyć starań, by wygrać ten konkurs. Dodam, iż w tym roku przypada 25 lecie współpracy Płocka z Darmstadt – miastem partnerskim w Niemczech. Chcieliśmy zatem skłonić się w stronę naszych sąsiadów i uhonorować ich w tej edycji konkursu podając nasza dotychczasową współpracę jako temat prezentacji multimedialnej.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Źródło: MDK Płock

Skomentuj

comments