Nocne jeżdżenie na rolkach po Płocku

rolkiMiasto Płock organizuje cykl 4 przejazdów Night Skating – nocne jeżdżenie na rolkach po Płocku.

W niedzielę 26 maja odbędzie się spotkanie organizacyjne nowego cyklu imprez dla rolkarzy, a 7 czerwca odbędzie się pierwszy wieczorny przejazd rolkarzy – Nightskating Płock. Będzie to początek nowego cyklu imprez dla rolkarzy, dzięki któremu powstanie możliwość bezpiecznej jazdy ulicami miasta, spokojnym tempem z muzyką na całej trasie.

Podobne imprezy odbywają się w wielu innych miastach w Polsce i na świecie, gromadząc od kilkuset do kilkunastu tysięcy uczestników. Ich organizacja jest możliwa dzięki zaangażowaniu osób dobrze jeżdżących na rolkach, które tworzą grupę zabezpieczającą trasę przejazdu i pomagającą słabszym uczestnikom – NS Team. Dołączyć do niej może każdy chętny.

Pierwsze spotkanie dla zainteresowanych, podczas którego zostaną ustalone szczegóły nadchodzących imprez, odbędzie się w niedzielę, 26 maja o godz. 16:00 koło skateparku przy Orlen Arenie. Zapraszamy na nie wszystkich rolkarzy zainteresowanych zarówno rozwojem przejazdów Nightskating jak i innych inicjatyw związanych ze sportami wrotkarskimi.

Szczegóły dotyczące imprez Nightskating w Płocku można znaleźć na stronie www.nightskating.org.pl/plock oraz u Marcina Myszkowskiego, tel. 605 369 123.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments