KZR – sukces na RockFest w Łodzi

kzrKolejny sukces płockiej kapeli. Tuż przed świętami Klub Zdesperowanych Romantyków brał udział w I finale łódzkiego Rockfestu, zdobywając III miejsce.

Finał odbył się 14 grudnia w łódzkim klubie Stereo Krogs. Gwiazdą wieczoru i jednoczesnym gospodarzem muzycznym imprezy był łódzki zespół Drop Pants, który na swoim fanpage’u napisał o KZR: „koncert świetny, chcemy Was widzieć w Łodzi częściej!” Żeby dotrzeć do finału KZR musiał 16 listopada stoczyć bitwę.

– Scenę dzieliliśmy razem z Darumą oraz Sound Glass – dwa bardzo dobre zespoły nie tylko pod względem technicznym, ale i muzycznym! Co do koncertu… to co się dzieje w Stereokrogs poza sceną – MAGIA! Dawno nie graliśmy koncertu, który wytworzył tak dużą więź między muzykiem a publicznością. Klimat nie do opisania. Na szczęście będzie nam dane jeszcze raz tego doświadczyć, ponieważ przeszliśmy do finału imprezy – napisali po bitwie Romantycy.

W finale przed jury zaprezentowali się obok KZR: Ostatni w raju z Krakowa (I miejsce), Zgiełk z Pabianic (II miejsce). KZR zyskał uznanie przede wszystkim za wspaniały wokal Tomka Gębarowskiego i wspaniałe kompozycje.

Warto dodać, że w międzyczasie KZR zdobył wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym Karuzela 2013 w Warszawie. Gratulujemy.

W sierpniu 2013 roku zrealizowali swój pierwszy profesjonalny klip pod okiem samego Yacha Paszkiewicza, który przyjechał do Płocka na zaproszenie Stowarzyszenia Rockowe Ogródki.

STRONA FESTIWALU: https://www.facebook.com/rockfestlodz
STRONA KZR: https://www.facebook.com/kzrband

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments