Ul. Czwartaków i al. Jana Pawła II zamknięte dla ruchu

remontInformujemy, że w czwartek 11 lipca i piątek 12 lipca w godz. 17-22 planowane jest zamkniecie dla ruchu al. JANA PAWŁA II (odcinek od ul. Swojskiej do ul. Czwartaków) oraz ul. CZWARTAKÓW (odcinek od Jana Pawła II do basenu Podolanka).

Zamknięcie ulic związane jest z wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni asfaltowej. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz wyznaczonych objazdów. W przypadku opadów deszczu prace zostaną wykonane w innym terminie.

W związku z pracami drogowymi na ul. Czwartaków i al. Jana Pawła II, w dn. 11 i 12 lipca 2013 r. wyznaczone zostały objazdy dla autobusów Komunikacji Miejskiej.

11 lipca (czwartek), od ok. godz. 17.00 do końca dnia – zamknięta ul. Czwartaków
• autobusy linii 2, 3, 20, 26 w obydwu kierunkach pojadą objazdem ul. Wyszogrodzką, z pominięciem przystanku Czwartaków.

12 lipca (piątek), od ok. godz. 17.00 do końca dnia – zamknięty fragment al. Jana Pawła II od ul. Swojskiej do skrzyżowania z ul. Czwartaków
• autobusy linii 22 i 33 oraz 12, 25, 27, 28, 30 w obydwu kierunkach pojadą ul. Czwartaków, zatrzymają się na przystanku Czwartaków;
• autobusy linii 20 i 26 w obydwu kierunkach ominą przystanki Czwartaków, Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego (z przystanku Sikorskiego przejadą bezpośrednio na pętlę Podolszyce, z pętli Podolszyce przejadą bezpośrednio do przystanku Sikorskiego).

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments