Zmiana organizacji ruchu w Al. Jana Pawła II

jpII W poniedziałek 30 września dojdzie do zmiany organizacji ruchu w rejonie Al. JANA PAWŁA II.

W sobotę 28 września została sfrezowana nawierzchnia asfaltowa na skrzyżowaniu ulic JANA PAWŁA II – CZWARTAKÓW (przy Auchan).

Od poniedziałku 30 września ruch pojazdów w Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (przy banku PKO) w kierunku południowym zostanie skierowany na nowo wybudowany odcinek al. Jana Pawła II. W kierunku północnym ruch będzie odbywał się po dotychczasowej, wyremontowanej jezdni. W związku z budową pierścienia ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła z ul. Czwartaków (przy Auchan) jezdnia zostanie zwężona.

Uwaga! Całkowite zamknięcie skrzyżowania i układanie warstwy ścieralnej asfaltu na budowanym rondzie jest zaplanowane w weekend 5-6 października. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec zmianie. Termin zamknięcia skrzyżowania ulic JANA PAWŁA II – CZWARTAKÓW zostanie potwierdzony w odrębnym komunikacie.

Informujemy, że w związku z warunkami atmosferycznymi wcześniejszymi i obecnymi wykonawca wystąpił do MZD z wnioskiem o przedłużenie terminu zakończenia robót do dnia 15 października 2013 r.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments