W weekend ograniczenia w ruchu przy Galerii Wisła

skrzyzowanieInformujemy, że od piątku 7 czerwca od g. 10 do niedzieli 9 czerwca do godz. 4 na skrzyżowaniu Wyszogrodzka – al. Armii Krajowej – al Jana Pawła II (przy Galerii Wisła) – droga krajowa DK62 – będą występować znaczne ograniczenia w ruchu.

Związane sa one z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej między południową i północna jezdnią ul. Wyszogrodzkiej. Skrzyżowanie będzie przejezdne wyłącznie po jednym pasie ruchu tylko dla pojazdów jadących prosto ul. Wyszogrodzką w obu kierunkach. Z powodu zamknięcia dla ruchu środkowych pasów skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła II (przy Galerii Wisła) nie będzie możliwy skręt w lewo z jezdni południowej i jezdni północnej. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do czasowej organizacji ruchu i wyznaczonych objazdów.

Objazdy autobusów Komunikacji Miejskiej

Z powodu zamknięcia dla ruchu środkowych pasów skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła II (przy galerii Wisła) na czas przebudowy od piątku 7 czerwca od około godz. 10 do niedzieli 9 czerwca do końca kursowania autobusów linii nocnej N1 (nad ranem 10 czerwca) autobusy linii 3, 12, 20, 25, 26, 27, 28, 30 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Uwaga! W przypadku wystąpienia utrudnień w miejscu przebudowy objazd może zostać wprowadzony nawet kilka godzin wcześniej. Objazd może również zostać odwołany wcześniej w przypadku wcześniejszego zakończenia prac.

W czasie objazdu autobusy linii 3 w stronę Winiar ominą przystanek Czwartaków, autobusy linii 20, 26 i N1 nie dojadą do przystanku Czwartaków w drodze na pętlę Podolszyce, autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II w drodze do centrum.

Z powodu objazdu na wszystkich liniach może dochodzić do opóźnień w kursowaniu autobusów.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments