ZooNoooc…

zoonocZapraszamy do udziału w kolejnej Zoonocy w dniach 3-4 lipca 2015 r. i spędzenia nocy od godz. 20.00 do 8.00 na terenie płockiego ogrodu zoologicznego. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą latarki, karimaty, materaca, koca, śpiwora, płaszcza przeciwdeszczowy.

Dla uczestników Zoonocy zorganizowane będą konkursy, w których nagrodami będą m.in. możliwość uczestniczenia w porannym przygotowaniu pożywienia dla zwierząt:  napełnieniu pokarmem zabawek dla słoni na ich wybiegu, karmieniu fok, pingwinów oraz nagrody rzeczowe.
Uwaga! Wejście na teren Zoo w piątek 3 lipca w godzinach: 20.00 – 22.00 na podstawie dokonanej rezerwacji on-line, zakupu biletu, wypełnionego i wydrukowanego formularza oraz okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.
Jak zagwarantować sobie uczestnictwo? 
Wejdź na stronę www.zoo.plock.pl, zarejestruj się, pobierz i wypełnij formularz, kup bilet on-line lub w kasach ZOO (przedstawiając wypełniony formularz). Uwaga! „ZOONOOOC” tylko dla pierwszych 999 osób! W przypadku nie wyczerpania limitu 999 miejsc, będą wpuszczane osoby, które nie dokonały wcześniejszej rezerwacji on-line. Osoby te będą mogły wypełnić formularz ręcznie – przy wejściu do ZOO.
Bilety: 10 zł  – normalny; 8 zł – ulgowy, do nabycia w kasie biletowej ZOO podczas wejścia na wydarzenie lub wcześniej przez internet na stronie: www.zoo.plock.pl Dzieci do 4 roku życia mają wstęp bezpłatny!!!
Uwaga! Zakup biletu na Zoonoc przez internet – musi być poprzedzony rezerwacją miejsca i wypełnieniu formularza. Bilety zachowują ważność do zwiedzania ZOO do godz. 19.00  4 lipca 2015 r. Rejestracja on-line rozpocznie się w piątek 26 czerwca 2015 r. Osoby do lat 18 muszą obowiązkowo znajdować się pod opieką  i nadzorem rodziców lub innych osób dorosłych jako opiekunów prawnych. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.zoo.plock.pl
Program:
Prowadzenie: Michał T. Łukasiewicz
3 lipca
20.00 – 22.00 – Rejestracja uczestników (konieczny wydrukowany formularz zgłoszeniowy + dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem). Zakup biletu będzie możliwy w kasie biletowej ZOO podczas wejścia na wydarzenie lub wcześniej przez internet na stronie: www.zoo.plock.pl
– zwiedzanie ZOO – opiekunowie zwierząt będą opowiadać o swoich podopiecznych przy wybranych ekspozycjach
–  pokaz zwierząt terrarystycznych – Pawilon Herpetarium
–  ognisko oraz pole namiotowe dla rodzin z dziećmi – plac „przy grzybku”
– najmłodsi uczestnicy ZOOONOOOCY aż do zmierzchu będą mogli bezpłatnie korzystać z Parku Linowego ZOOLANDIA oraz kilku stanowisk z zoologicznymi zadaniami.
22.00 – 23.00 – Wpuszczanie niezarejestrowanych wcześniej osób (w przypadku nie wyczerpania limitu 999 miejsc).
23.00 – Zamknięcie bramy wejściowej.
23.00 – Powitanie uczestników – plac „przy grzybku:
– Informacja o porannym losowaniu i wypełnieniu karteczek z imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością
23.15 – Teatr cieni „Księżyc i wielbłąd” – grupa Jo Art Show
23.30 – Przeprowadzenie konkursów – plac „przy grzybku:
– Konkurs fotograficzny (prezentacje wcześniej nadesłanych zdjęć uczestników z pupilami)
– Konkurs „Czyje to dziecko?”- prezentacja zdjęć
– Konkurs dla rodzin – Podchody w ZOO
24.00 – FIRESHOW – grupa Jo Art Show
24.10 – 5.30 – Cisza nocna, rozpoznawanie głosów zwierząt i ognisko.
24.10 – Dla tych co spać nie mogą… Prezentacja slajdów podróżniczych: „Kanyakumari – czyli Indie Południowe” – Michał T. Łukasiewicz
4 lipca
5.30 – Pobudka
– Aerobic z Płocką Akademią Ruchu
–  zebranie zgłoszeń osób chętnych do uczestniczenia w losowaniu nagród – udział w karmieniu zwierząt
– 6.00 – Plac „przy grzybku” – losowanie osób, które będą uczestniczyć w czynnościach: przygotowanie pożywienia dla zwierząt w kuchni, napełnienie zabawek dla słoni na ich wybiegu, karmienie fok, karmienie pingwinów.
– 6.30-8.00 – Pora karmienia zwierząt:
– 6.30 – 6.50 – pingwiny
– 6.55 – 7.15 – foki
– 7.20 – 7.50 – słonie
– 7.50 – 8.10 – przygotowanie posiłku dla małpek w kuchni zwierzęcej (tylko dla wylosowanych osób)
– 8.00 – Zakończenie Zoonocy. Możliwość przebywania na terenie ZOO do godz. 19.00
Kontakt: Miejski Ogród Zoologiczny, tel.: 24 366 05 18, 366 05 11.
Żródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments