Projekt Strategy Of Pulse

Idea projektu muzycznego Strategy Of Pulse ma swą genezę w głębi pasji muzycznej Piotra Szatkowskiego, głównego pomysłodawcy grupy.

 Od zawsze obcował z muzyką w sposób dwoisty, w latach dziecięcych jako słuchacz, a po latach także jako twórca. Wcześniej angażował się w grupie muzycznej Sumatra w funkcji głównego kompozytora i gitarzysty.

To, co zawiera pierwsza płyta “Strategy Of Pulse” jest wypadkową inspiracji i własnej inwencji twórczej. W domowym zaciszu dźwięki powstawały powoli i z czułym zmysłem słuchowym. W projekcie udział wzięli muzycy, nazwijmy to sesyjni czyli obdarzona cudownym głosem Natalia Zmysłowska, funkowo-jazzujący basista Jakub Wojtkiewicz oraz metalowo-rockowa dusza Mateusza Koziorowskiego.

Aktualnie przygotowywany jest nowy materiał zawierający covery wielu artystów, począwszy od bluesa aż do współczesnego rocka. Tym razem pojawiają się także nowi muzycy – Perkusista, Artur “Artie” Woźniak ( The Bill, Vat Six Nine). Wokalnie udzielili się, Mateusz “Kijan” Kijanowski (Serpenside) oraz Katarzyna Jędrzejak. Drugi materiał planowany jest na przełomie roku 2011 – 2012.

 

Skomentuj

comments