XX Finał WOŚP z płockimi policjantami

W Sztabie Głównym WOŚP, w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tumskiej w Płocku, podczas jubileuszowego finału Orkiestry, płoccy policjanci – jak co roku, również prowadzili licytacje policyjnych gadżetów, wspomagając w ten sposób wielkie narodowe dzieło Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

O godzinie 11.00 w płockim sztabie głównym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęły się licytacje różnych przedmiotów, które zostały przekazane na rzecz WOŚP. Wśród wielu przedmiotów znalazły się również gadżety policyjne.

Uczestnicy licytacji mogli kupić 3 policyjne, pluszowe misie, długopisy z logiem KMP Płock i policyjnym numerem alarmowym 997 oraz mogli licytować specjalnie przygotowane na dzisiejszą okazję bilety uprawniające do przejażdżki na symulatorze jazdy motorowerem, oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.

Nad prawidłową jazdą czuwała pani policjantka, która na co dzień pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego. Pani policjantka nie wypisywała dzisiaj mandatów, gdyż przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę, połączoną z odrobiną edukacji.
Z symulatora korzystały nie tylko dzieci, również dorośli mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy.

Wszystkie gadżety cieszyły się powodzeniem wśród licytujących. Najwięcej chętnych chciało kupić pluszowe misie policyjne. Jeden największy miś został wystawiony na aukcję w i Internecie, tam też można licytować nietypową maskotkę policyjną, jaką jest duży delfin policjant.

Spotkanie w Sztabie zakończyło się około 14.00. Maskotki w internecie licytować będzie można jeszcze przez kilka dni. Do zobaczenia za rok.

Źródło: www.policjaplock.pl

Skomentuj

comments