Akcja Animacja! Finisz!

Mobilna scena Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki kończy tegoroczną, wakacyjną, trasę po płockich osiedlach, podczas której prezentowaliśmy mieszkańcom Płocka grupy i zespoły działające przy POKiS oraz ofertę zajęć w naszym ośrodku.

 16 września zaplanowaliśmy ostatni przystanek: osiedle Imielnica. Scena stanie przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Wyszogrodzka 166). W programie przewidziano: koncerty HZPiT „Dzieci Płocka” i ZPiT „Wisła” oraz Quintet Blaszany CANZONA. Stowarzyszenie Teatr Per Se pokaże „Trzy świnki” w reż. Magdaleny Tomaszewskiej, a Ania Liśkiewicz (POKiS) poprowadzi animacje plastyczne.

Nasza mobilna scena odwiedziła w tym roku 13 miejsc w Płocku z projektem „Akcja Animacja”. Obok występów grup Amatorskiego Ruchu Artystyczne POKiS prowadziliśmy na osiedlach zajęcia plastyczne i konsultacje muzyczne. Nie udałoby się to bez pomocy rad osiedli, spółdzielni mieszkaniowych oraz straży miejskiej i policji. Za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również mieszkańcom i zapraszamy do naszych stałych grup artystycznych. Zapisy trwają przez cały wrzesień.

Źródło: POKiS

Skomentuj

comments