Spółdzielczy Dom Kultury PSM L – W dla kobiet

W najbliższą środę 27 lutego o godzinie 17 specjalnie dla wszystkich niezwykłych kobiet, Spółdzielczy Dom Kultury PSM L – W wraz z płocką stylistką Sandrą Panuś organizuje warsztaty stylistyczne dla pań…i nie tylko.

 Sandra Panuś z zamiłowania – stylistka mody, pasjonatka fotografii, sesji zdjęciowych i oczywiście zakupów. Skarbnica wiedzy i doświadczenia, trzymająca rękę na pulsie, łowiąca nowinki ze świata mody, wielokrotnie obecna na eventach, pokazach.

Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć, jakie trendy będą obowiązywały podczas zbliżającego się Sezonu Wiosna – Lato 2013. Omówione zostaną również typy sylwetek. Znajomość zagadnienia pozwoli na skuteczne ukazanie pozytywnych stron naszej figury oraz ukrycie ewentualnych mankamentów.

Bogatsi w wiedzę dotyczącą swojego wizerunku uczestnicy warsztatów będą mięli okazję w doskonale dobranych kreacjach przybyć na koncert pn. „Kwiatek dla Ewy”, gdzie świętować będziemy Dzień Kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

Panie, które zechcą zadbać o świetne samopoczucie i kondycję i „Postawić na zdrowie” – bo tak nazywa się sekcja, która rusza już od marca – serdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczne w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30.

Natomiast te Panie, które zechcą się zrelaksować, zapraszamy do skorzystania z platformy wibrującej, która jest fenomenem naszych czasów. Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Zapraszamy

Spółdzielczy Dom Kultury PSM L – W,
Płock, ul. Bolesława Krzywoustego 3
Tel: 24 263 – 35 – 60

Źródło: Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku

Skomentuj

comments