Ostatnie wolne bilety!

teatr12 października o godz. 16.30 i 19.30 zapraszamy na legendarny hit Broadwayu z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych.

DZIWNA PARA
12 października (sobota), godz. 16:30 i 19:30

Legendarny hit Broadwayu, którego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadwayu teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, a niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran i również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

Nie inaczej było z filmową wersją „Dziwnej pary”, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. W spektaklu zobaczą Państwo nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy – Artura Barcisia / Jacka Braciaka i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz – co w końcu doprowadza go do rozstania żoną – imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie – domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko!” Dobrej zabawy!

Występują:
Artur Barciś / Wojciech Wysocki
Cezary Żak
Viola Arlak
Piotr Skarga
Witold Wieliński
Wojciech Wysocki / Jerzy Gudejko
Katarzyna Żak

Cena biletu: 90 zł
Czas trwania spektaklu: 140 minut

Źródło: teatrplock.pl

Skomentuj

comments