Wylicytuj… prezydenta

wosp_prezydentWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już w najbliższą niedzielę. Nietypowe wsparcie akcji zaoferował prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Można wylicytować prezydenta na jeden dzień do wykonania określonej pracy.

Prezydent Nowakowski nie stawia żadnych ograniczeń (oczywiście zajęcie musi być zgodne z prawem). – Mogę pomagać w sklepie, zająć się dziećmi, pracować na budowie. Jestem dobrym menadżerem, mam doświadczenie w działalności samorządowej i parlamentarnej, więc mogę doradzać np. biznesmenom czy osobom chcącym angażować się społecznie. Umiem też gotować – wylicza prezydent.

Nietypowego „zakupu” będzie można dokonać za pośrednictwem aukcji WOŚP na Allegro http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prezydenta-i911301. Licytacja już trwa. Cena wywoławcza to 1000 zł.

Warto skorzystać z szansy na zatrudnienie prezydenta. Może to być świetną reklamą dla „nabywcy”. A kwota zaoferowana za tak szczególnego „pracownika” zasili konto Orkiestry, z przeznaczeniem na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Źródło: UMP

Skomentuj

comments