Vukasin Rajković poza Wisłą

Vukasin Rajković nie jest już zawodnikiem Wisły Płock – poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. W czwartek dopełnione zostały wszystkie formalności, na mocy których kontrakt z Serbem został rozwiązany za porozumieniem stron.

– Wspólnie z Prezesem Andrzejem Miszczyńskim uznaliśmy, że taka decyzja będzie najlepsza dla obu stron. Rozstaliśmy się w profesjonalny sposób. Pobyt w Płocku będę wspominał miło. Poznałem tu znakomitych ludzi. Ze swojej strony chciałbym podziękować kibicom za ich wsparcie w ciężkich dla mnie momentach – powiedział Rajković, który w obecnym sezonie zaliczył tylko osiem występów w pierwszej drużynie Wisły.

Vukasin Rajković trafił do Wisły we wrześniu 2010 roku, zastępując zawodzącego Aleksieja Peskova. Reprezentant Serbii nie pograł jednak zbyt wiele, bo podczas jednego ze spotkań doznał ciężkiej kontuzji, który wykluczyła go z gry na prawie pół roku. Po powrocie na parkiet zawodnik nie spełniał pokładanych w nim nadziei, przegrywając rywalizację o miejsce w składzie z Bostjanem Kavasem i Pawłem Paczkowskim. O tym, że zawodnik opuści Wisłę wiadomo było od dłuższego czasu, lecz dopiero na początku obecnego roku rozwiązano mający obowiązywać do czerwca 2013 roku kontrakt.

Źródło: www.nafciarze.pl

Skomentuj

comments