W Galerii Wisła GRAMY Z POMPĄ!

W tym roku 8 stycznia, już po raz 20 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane środki posłużą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Imprezy towarzyszące nie ominą płockiej Galerii Wisła w której od godziny 12:00 do 19:30 na klientów będzie czekało mnóstwo atrakcji. Wolontariusze przez cały dzień będą zbierać datki na terenie galerii.

Zaprezentują się zespoły muzyczne i taneczne, odbędzie się pokaz iluzjonisty, kiermasz, oraz warsztaty robienia własnej biżuterii. Na milusińskich będą czekały sympatyczne animatorki, a na wielbicieli gier planszowych – stoisko płockiego klubu gier Planszolandia. Imprezę poprowadzi aktor płockiego Teatru Dramatycznego – Piotr Bała.

Galeria Wisła poza typowymi dla takiego miejsca działaniami promocyjno-handlowymi często prowadzi akcje mające aspekt edukacyjno-społeczny. Stawia sobie za cel ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną, poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka.

Źródło: www.galeria-wisla.pl

Skomentuj

comments