W sobotę roboty na ulicy Sienkiewicza

Ulica zamknięta będzie od soboty 12 maja do niedzieli 3 czerwca w związku z pracami prowadzonymi przez Fortum, Wodociągi i Miejski Zarząd Dróg.

 Całość inwestycji podzielona została na 3 etapy. W każdym z nich zakres wyłączenia ulicy dla kierowców będzie inny. W I etapie ul. Sienkiewicza zamknięta będzie między Misjonarską a Tumską. Skrzyżowania Sienkiewicza – Misjonarska oraz Sienkiewicza – 1 Maja będą przejezdne. Jedynie w weekend 18-20 maja skrzyżowanie Sienkiewicza – 1 Maja będzie całkowicie zamknięte.

W II etapie Sienkiewicza zamknięta zostanie od 25 do 27 maja na odcinku od Kilińskiego do Misjonarskiej i na odcinku między Misjonarską a Tumską.

W ostatnim etapie, który potrwa od 1 do 3 czerwca, nie pojedziemy ul. Sienkiewicza od Misjonarskiej do Ostatniej.

Na czas prac po ul. Sienkiewicza nie pojadą autobusy Komunikacji Miejskiej. Spółka przygotowała dla swoich klientów alternatywne objazdy. Zmiany dotyczą linii 7, 8, 19, 20, 21, 22, 29, 30, 33 i 101, które zostaną skierowane na trasy objazdowe alejami Kilińskiego i Jachowicza.

W czasie zamknięcia ulicy przystanki Sienkiewicza-Misjonarska, Sienkiewicza-Tumska, Sienkiewicza-Bielska, Bielska-Jachowicza (przy Urzędzie Pocztowym) oraz Łukasiewicza-Nowowiejskiego nie będą obsługiwane. Bilety okresowe zachowają ważność na trasie objazdu, natomiast autobusy linii objętych objazdem oznakowane będą tablicami informacyjnymi.

Źródło: Miejski Zarząd Dróg Płock

Skomentuj

comments