W piątek asfaltowanie ul. Czwartaków

czwartakowInformujemy, że w piątek 26 lipca w godz. 17-22 na ul. Czwartaków będzie układana warstwa ścieralna asfaltu.

W tym czasie ulica na odcinku od basenu Podolanka do ronda w al. Jana Pawła II będzie całkowicie wyłączona z ruchu!

Apelujemy do kierowców o uprzątnięcie samochodów i nie parkowanie ich w zatokach postojowych na ul. Czwartaków na czas prac związanych z asfaltowaniem. Informujemy, że wjazd i wyjazd na parking Auchan, Obi oraz do Galerii Wisła będzie w czasie prac możliwy wyłącznie od ul. Wyszogrodzkiej (zostanie udostępniony dla ruchu wjazd standardowo zablokowany szlabanem na wysokości magazynów Obi).

Z powodu zamknięcia dla ruchu ul. Czwartaków na czas remontu w piątek 26 lipca br. od ok. godz. 17 do ok. godz. 22 autobusy linii 2, 3, 20 i 26 zostaną skierowane na trasy objazdowe. W tym czasie przystanek Czwartaków w obydwu kierunkach nie będzie obsługiwany. Uwaga! Objazd może zostać odwołany później w przypadku późniejszego zakończenia prac, wówczas na trasę objazdową mogą zostać skierowane również autobusy linii N1 (na zasadach obowiązujących dla linii 20 i 26).

Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach pojadą ul. Wyszogrodzką i ominą przystanek Czwartaków (pozostałe przystanki na trasie obsłużą bez zmian).

Autobusy linii 20 i 26 (oraz ew. N1) w obydwu kierunkach nie wjadą w ul. Czwartaków – w stronę pętli Podolszyce z przystanku Sikorskiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przyst. Skotnickiego, w stronę centrum z przyst. Skotnickiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przystanku Sikorskiego.

Zmiana obsługi przystanków na czas objazdów:

Czwartaków – przystanek nie będzie obsługiwany w obydwu kierunkach.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments