Ograniczenie w ruchu na ul. 11 Listopada

9majaMiejski Zarząd Dróg informuje, że od czwartku 16 maja do wtorku 21 maja w rejonie skrzyżowania al. Jachowicza – ul. 11 Listopada będzie obowiązywać czasowa organizacja ruchu ograniczająca wjazd z alej w ul. 11 Listopada.

Na okres 4-6 dni zaplanowano zamkniecie wjazdu w ul. 11 Listopada od al. Jachowicza. W tym czasie kierowcy jadący al. Jachowicza w kierunku do centrum oraz w kierunku na Podolszyce nie będą mogli skręcić na skrzyżowaniu w ul. 11 Listopada. Będzie natomiast możliwy wyjazd z ul. 11 listopada w al. Jachowicza.

W rejonie skrzyżowania zacznie obowiązywać zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do znaków drogowych i wyznaczonych objazdów.

O kolejnych zmianach w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania będziemy informować na bieżąco.

Przebudowa skrzyżowania al. Jachowicza – 11 listopada w dniach 14 maja – 30 czerwca przewiduje: – lewostronne poszerzenie zachodniego i wschodniego wlotu al. Jachowicza wraz z budową jezdni do zawracania na wlocie wschodnim, w celu wydzielenia pasów dla skręcających w lewo oraz zawracających, – przesuniecie przejścia dla pieszych na wlocie zachodnim w stronę środka skrzyżowania, – korektę krawężnika na łuku w celu uzyskania prawidłowego prowadzenia trzech pasów ruchu w kierunku wschodnim.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments