W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski

budmatW weekend w Płocku odbędą się Driftingowe Mistrzostwa Polski. W dniach 21-23 w rejonie Orlen Areny oraz ulic: Łukasiewicza, 7 czerwca 1991 r. oraz Gwardii Ludowej będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu.

Na czas III Rundy Driftingowych Mistrzostw Polski 2013 od piątku 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca 2013 r. całkowicie zamknieta dla ruchu będzie ul. 7 Czerwca 1991 r. Jej otwarcie nastąpi w poniedziałek 24 czerwca około godz. 4.

W związku ze zmianami autobusy Komunikacji Miejskiej linii 7 i 20 zostaną skierowane w obydwu kierunkach na trasę objazdową, ominą przystanki Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza), w zastępstwie w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich. Przystanek Orlen Arena na ul. Łukasiewicza w stronę Orlenu zostanie przeniesiony ok. 200 m w stronę Orlenu (za skrzyżowanie z ul. 7 czerwca 1991 r.).

Zmiana obsługi przystanków na czas objazdu:

• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w stronę centrum, przy Politechnice) – bez obsługi autobusami linii 7 i 20, przystanek obsługiwany będzie tylko autobusami linii 32, 33 i 35;

• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w stronę Orlenu) – przystanek przeniesiony ok. 200 m w stronę Orlenu, bez obsługi autobusami linii 7 i 20, przystanek zastępczy obsługiwany będzie tylko autobusami linii 32, 33 i 35;

• Orlen Arena (na ul. Batalionów Chłopskich) – w obydwu kierunkach na przystankach zatrzymają się autobusy linii 7 i 20.

Apelujemy o zachowanie ostrożności, stosowanie się do czasowej organizacji ruchu i poleceń służb kierujacych ruchem.

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments