W niedzielę zamknięcie skrzyżowania Wyszogrodzka – Piłsudskiego

Pełnomocnik ds. inwestycji strategicznych informuje, że w niedzielę 21 października w godz. 7.00 – 18.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu skrzyżowania ulic WYSZOGRODZKA – PIŁSUDSKIEGO (w rejonie zakładu energetycznego).

 To ostatni etap modernizacji skrzyżowania powodujący znaczne utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wyznaczonych objazdów!

Wyłączenie skrzyżowania z ruchu uniemożliwi wjazd i wyjazd w tzw. gminny odcinek ul. Wyszogrodzkiej od al. Piłsudskiego. Jest spowodowane ułożeniem warstwy ścieralnej nawierzchni asfaltowej na modernizowanym skrzyżowaniu. Na czas zamknięcia skrzyżowania dla ruchu jest zalecany objazd przez ulicę Spółdzielczą. W czasie prac przejazd al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzką w ciągu drogi krajowej K-60 będzie możliwy w obu kierunkach ruchu. Ze względu na warunki atmosferyczne wykonanie warstwy ścieralnej nie może odbyć się w porze nocnej.

Informujemy także, że w dniu 18 października w godzinach 22.00-6.00 na skrzyżowaniu ulic WYSZOGRODZKA – PIŁSUDSKIEGO w rejonie zakładu energetycznego podobnie jak w dniu wczorajszym mogą występować utrudnienia w ruchu związane z układaniem warstwy wiążącej nawierzchni jezdni. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi okresowo może dochodzić do wyłączeń z ruchu poszczególnych pasów ruchu na ul. Wyszogrodzkiej (odcinek przy zakładzie energetycznym) oraz w al. Piłsudskiego (skręt w ul. Wyszogrodzką).

Źródło: Urząd Miasta Płocka

Skomentuj

comments